<< Poka wszystkie
Zbrojarz-cie郵a- betoniarz do Niemiec
Dodane: 24/03/2017 08:57:03
4 godziny temu
Polska firma budowlana posiadaj帷a inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemys這wym poszukuje do鈍iadczonych zbrojarzy-cie郵i – betoniarzy do budowy obiekt闚.

Zadania / zakres wykonywanych prac:
- wykonywanie szalunk闚 pod konstrukcje betonowe na budowach,
- wykonywanie zbroje i monta element闚 gotowych – prefabrykat闚,
- monta/demonta szalunk闚 tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,
- betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
- obs逝giwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Oferujemy:
- d逝goterminow, stabiln i legaln prac,
- bezp豉tne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wyp豉cane w euro, regularne p豉tno軼i),
- opiek biura podczas odbywania kontrakt闚.

Wymagania:
- umiej皻no軼i organizowania, u篡tkowania i likwidacji stanowiska pracy rob鏒 ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynno軼i pomocniczych z uwzgl璠nieniem przepis闚 bhp, ppo. i ochrony 鈔odowiska,
- min. 5 lat udokumentowanego do鈍iadczenia w zawodzie,
- sumienno嗆, rzetelno嗆 w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
- dyspozycyjno嗆 do podj璚ia pracy od zaraz,
- brak na這g闚,
- mile widziana znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego oraz w豉sne auto.

Osoby zainteresowane proszone s o nades豉nie CV ze zdj璚iem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941 lub 534-570-013

Kontakt:
Ruben-Bau
Telefon:
534188717

Ods這n: 138
      Zobacz Katalog Sieradzkich Wizyt闚ek

SIERADZKICH OGΜSZENIA
www.sieradz.net-ogloszenia.pl